- Grand Canyon NP
- Zion & Bryce NP
- Yosemite NP
- Las Vegas, Los Angeles
- Sequoia NP
De reisbeschrijving
Dag tot dag beschrijving
-
Aankomst Los Angeles
Vlucht van American Airlines naar Los Angeles
American Airlines is een van de grootste luchtvaartmaatschappijen ter wereld. Met een vloot van ruim 1500 vliegtuigen, vervoerde American Airlines in 2019 meer dan 215 miljoen passagiers. Samen met regionale partner American Eagle, bood American Airlines in 2019 dagelijks gemiddeld bijna 6.700 vluchten aan naar 350 bestemmingen in 50 landen.* Vanaf Amsterdam vliegt American Airlines dagelijks, rechtstreeks, naar Philadelphia (PHL) en naar Dallas/Fort Worth (DFW). Deze laatste bestemming vliegt AA alleen tijdens het zomerseizoen. Voor deze routes wordt gebruik gemaakt van de moderne B787 Dreamliner en de comfortabele B777.*
-
Na landing in de City of Angels neem je de shuttlebus naar je hotel en kun je de rest van de dag even rustig bijkomen van je vlucht. Jetlag? Ga sterren tellen op de Hollywood Walk of Fame of zoef ontspannen door Los Angeles via het metronetwerk van de stad.
-
Nachten
2
-
Maaltijden
Logies
Holiday Inn Los Angeles Airport
Dit hotel ligt op een gunstige plek op 1,6 km van de internationale luchthaven van Los Angeles en beschikt over een buitenzwembad en een eigen bar en restaurant. Er is een gratis 24-uurspendeldienst van en naar de luchthaven.
In alle kamers van het Holiday Inn Los Angeles - LAX Airport is gratis WiFi beschikbaar. De moderne kamers hebben een flatscreen-tv, een bureau en een haardroger.
Bij het Holiday Inn Los Angeles - LAX Airport vindt u de Landings Grill, waar u kunt genieten van gerechten uit de Californische keuken. Het is geopend voor ontbijt, lunch en diner. De Landings Lounge biedt een luxe ongedwongen sfeer met speciale drankjes en voorgerechten en een happy hour op maandag tot en met vrijdag.
Een 24-uursreceptie verwelkomt de gasten van het Holiday Inn Los Angeles - LAX Airport. Voor een training kunt u terecht in het moderne fitnesscentrum. Verder is er een business center met een fax- en kopieerservice.
De wereldberoemde Venice Beach Boardwalk ligt op 15 minuten rijden van dit hotel. Winkels, restaurants en bezienswaardigheden zijn te vinden op de Santa Monica 3rd Street Promenade en de Santa Monica Pier, op 22,5 km afstand. -
-
Los Angeles - San Luis Obispo omgeving
Haal je camper op bij Cruise America in Los Angeles. Als je eenmaal je camper in bezit hebt, ga je richting het noorden via Route 101– u bent dan op weg naar Santa Margarita Lake KOA, een kleine vier uur reizen. Ze noemen het gebied rond Santa Barbara “Amerika’s Riviera”, de stranden en restaurants zouden je wel eens kunnen verleiden tot het maken van een korte stop.
★ Bezoek Chumash Painted Cave waar je kleurrijke muurschilderingen zult aantreffen die bewaard zijn gebleven van vijfhonderd tot zelfs wel duizend jaar geleden.-
Nachten
1
Santa Margarita Lake KOA
Adres:
KOA Santa Margarita
4765 Santa Margarita Lake Road
Santa Margarita Californie, 93453
Verenigde Staten
GPS-locatie:
35.367448, -120.39333
Telefoonnummer:
+1-805-438-5618
Website:
koa.com/campgrounds/santa-margaritaE-mailadres:
reservations@smlcamp.com -
-
San Luis Obispo omgeving - San Francisco omgeving
Klaar om vandaag op weg te gaan richting San Francisco? Denk eraan om bij San Simeon een stop te maken bij het bekende Hearst Castle – 65 mijl van de route. Neem de tijd om te genieten van de indrukwekkende kust wanneer je door Big Sur en Pebble Beach rijdt; je zou een stop kunnen maken in Carmel en in Monterey. Als de tijd het toelaat kun je een extra dag toevoegen aan je reis om te genieten van deze prachtige omgeving. Steek vervolgens de beroemde Golden Gate Bridge over. Je bent op weg naar de Petaluma KOA, 34 mijl ten noorden van die beroemde brug. Een kinderboerderij met vee, schapen, ezels, geiten en pauwen zijn toonaangevend voor de sfeer op deze camping. Net als de mogelijkheid voor een rondleiding met gids door San Francisco die dagelijks vertrekt van mei t/m oktober. Geniet van een tweede nacht op Petaluma KOA.
✪ 250 mijl naar San Francisco KOA Petaluma ★ Bezoek Hearst Castle en maak een stop in Carmel en Monterey. Maak foto’s van de beroemde Golden Gate Bridge en geniet van het ontspannen leven in Zuid-Californië.-
Nachten
2
San Francisco North Petaluma KOA
San Francisco North / Petaluma KOA
Open All Year
Reserve: 800-562-1233
Info: 707-763-1492
20 Rainsville Road
Petaluma, CA 94952koa.com/campgrounds/san-francisco
-
-
San Francisco omgeving - Yosemite National Park
Vandaag raden wij je aan om vroeg te vertrekken voor de rit door Californië naar de stad Coarsegold en Yosemite RV Resort, de toegang tot het eerste National Park van deze reis – Yosemite (Yoss-em-i-tee). Geniet van het uitzicht over San Pablo Bay wanneer je San Francisco verlaat. Verblijf twee nachten in Yosemite RV Resort. De camping is aan de rand van het park en je zult ongetwijfeld ook genieten van de bijna één uur durende rit naar het park zelf.
✪ 230 mijl naar Yosemite RV Resort ★ Breng de dag door met het verkennen van de fascinerende landschappen en een bezoek aan Bridal Veil en Yosemite Falls. De tweede dag kunt u een wandeling maken van ruim vier kilometer naar het Inspiration Point.-
Nachten
2
Yosemite RV resort
Yosemite RV resort
34094 CA State Highway 41, Coarsegold, CA 93614
Website : yosemitervresort.com
Het Yosemite RV Resort in Coarsegold biedt accommodatie met gratis WiFi en gratis privéparkeergelegenheid.
Alle accommodaties zijn voorzien van airconditioning en een zit- en/of eethoek.
De camping beschikt over een kinderspeelplaats.
Na een dag wandelen, fietsen of vissen kunt u ontspannen in de gemeenschappelijke lounge.
Oakhurst ligt op 15 km van het Yosemite RV Resort en Bass Lake bevindt zich op 28 km afstand. De dichtstbijzijnde luchthaven is de internationale luchthaven Fresno Yosemite, op 61 km van de accommodatie. -
-
Yosemite National Park - Visalia
Vandaag wordt een vrij lange dag, wij raden je dan ook aan om tijdig te vertrekken. Het zal hopelijk een ontspannen rit worden wanneer je nog een keer door Yosemite National Park rijdt voordat je de zuidelijke route neemt door Sierra National Forest naar de stad Fresno. Vervolgens neem je de kronkelende, oostelijke route 198 naar Sequoia (Si-koy-a) National Forest, met een aantal van ‘s werelds grootste bomen en Visalia, een van de oudste steden in Californië.
✪ 140 mijl naar Visalia/Fresno KOA ★ Neem de tijd om te genieten van Sequoia en beklim eventueel Moro Rock voor een indrukwekkend uitzicht op de Great Western Divide. Verken het enorme bos en zie de enorme General Sherman, de grootste boom op aarde!-
Nachten
1
Visalia / Sequoia National Park KOA
Adres:
KOA Visalia / Sequoia National Park
7480 Avenue 308
Visalia Californie, 93291
Verenigde Staten
GPS-locatie:
36.340014, -119.302529
Telefoonnummer:
+1-800-562-0540 / +1-559-651-0544
Website:
koa.com/campgrounds/visalia
E-mailadres:
visaliakoa@pacisp.net
Route:
Let op! Campers langer dan 22 feet kunnen niet via de zuidkant (via Three Rivers) het park in en uit: de Generals Highway is tussen het Giant Forest en de Potwisha Campground niet toegankelijk voor campers langer dan 22 feet. Via de noordingang kun je wel bij het Giant Forest komen. Ook rijden er betaalde shuttles tussen Visalia en het Giant Forest van eind mei tot begin september. Reserveren aanbevolen. Op www.nps.gov/seki vind je meer informatie. -
-
Visalia - Las Vegas
Op weg naar Las Vegas – en 2 overnachtingen bij Circus Circus. Het is een rit van bijna zeven uur, voornamelijk via de snelweg, maar het is het waard om in ‘de stad van de lol’ te komen! Wanneer je reist tussen september en juni en je hebt de mogelijkheid om je reis te verlengen, dan is een rit door Death Valley zeer de moeite waard, anders zou het een hele lange dag worden. Als je inderdaad de reis verlengt, geniet dan van een verblijf op de Furnace Creek camping. Het RV park naast Circus Circus ligt direct aan de Las Vegas Strip!
✪ 260 mijl ★ Breng de dag door op de bijna 7 kilometer lange boulevard en geniet van een van de vele wereldshows, zoals Cirque du Soleil – maar ze zijn allemaal even fantastisch. Als de tijd het toelaat moet je zeker de Fremont Street Experience bezoeken met gratis live entertainment en een geweldige lichtshow.-
Nachten
2
The RV Park at Circus Circus Las Vegas
Adres:
Circus Circus RV Park Las Vegas
500 Circus Circus Dr
Las Vegas Nevada, NV 89109
Verenigde Staten
GPS-locatie:
36.139217, -115.16503387
Telefoonnummer:
+1-800-444-2472
Website: https://www.circuscircus.com/rv-park-1
Camping ligt achter het Circus Circus Hotel en op loopafstand van de Strip. -
-
Las Vegas - Hurricane /Zion NP
Vandaag staat het derde National Park van deze reis op het programma - Utah is slechts drie uur rijden vanaf Las Vegas. Net als Yosemite en Sequoia, is ook Zion National Park erg bijzonder. Slechts 30 mijl richting het noordoosten vanaf Zion is je overnachtingsplaats, Hurricane KOA, in het midden van de natuurlijke wonderen van Utah.
✪ 150 mijl ★ Indien mogelijk is een wandeling op Angels Landing zeker de moeite waarde. Een andere manier om Zion te verkennen is te paard door de Canyon te rijden, 1 of 3 uur. Dit zou wel eens het hoogtepunt van je reis kunnen worden!-
Nachten
1
St. George / Hurricane KOA
St. George/Hurricane KOA
5800 Old Highway 91
Hurricane Utah, 84737
Verenigde Staten
GPS-locatie:
37.198954156, -113.373713493
Telefoonnummer:
+1 (435) 879-2212
Website:
Www.koa.com/camp/st-george/
E-mailadres:
stgeorge_mgr@equitylifestyle.com
Route:
Niet op de GPS naar de camping rijden.
Vanaf Cedar City: Zuidwaarts op I-15, neem afslag 23 Leeds. Sla links af bij het stopbord. Sla daarna rechts af door Leeds naar Old Highway 91. Rijdt 2,5 mijl naar het zuiden en dan ligt de KOA aan de linkerhand.
Vanaf St. George: Noordwaarts op I-15, neem afslag 22. Sla rechts af, na 2,5 mijl ligt de KOA aan de linkerhand.
Vanuit Zion/Hurricane: Neem afslag 16, maar sla NIET linksaf naar Old Highway 91 (onverharde weg), maar rijdt 2,5 mijl door op RT9. Sla bij het tweede verkeerslicht links af naar naar SR318/ Quail Creek State Park. Rijdt rond het meer tot het stopbord.Sla rechtsaf naar Harrisburg/Leeds. De KOA ligt aan de rechterhand. -
-
Hurricane/Zion NP -Cannonville / Bryce Canyon
Vandaag slechts een korte reis, slechts 216km in minder dan 3 uur, naar Cannonville/ Bryce Valley KOA gelegen op 12 mijl afstand van de ingang van Bryce Canyon National Park. Dit park is weer totaal anders dan de voorgaande drie parken. Er is zoveel dat je niet mag missen. Daarom willen wij je de gelegenheid geven om hier een hele dag te blijven. Gigantische amfitheaters vol met roze stenen pieken die lijken te gloeien bij zonsopgang en zonsondergang vormen de achtergrond voor honderden wegen, fiets-, wandel- en ruiterpaden. Samen met een gids kun je gaan paardrijden.
✪ 135 mijl ★ Wanneer je het paardrijden in Zion heeft gemist dan moet u dat nu zeker inhalen in Bryce!-
Nachten
1
Cannonville / Bryce Valley KOA
KOA Cannonville / Bryce Valley
Highway 12 at Red Rock Road
Cannonville Utah, 84718
Verenigde Staten
GPS-locatie:
37.5733979, -112.0569023
Telefoonnummer:
+1-888-562-4710 / +1-435-679-8988
Website:
koa.com/campgrounds/cannonville
E-mailadres:
bvkoa@color-country.net -
-
Cannonville/ Bryce Canyon - Flagstaff
Vertrek rond acht uur in de ochtend om rond vier uur in de middag aan te kunnen komen bij Flagstaff KOA in Arizona – en dat is inclusief een drie of vier uur durend uitstapje naar Lake Powell. Dit is een schitterend kunstmatig meer langs de Colorado-rivier. Als de tijd het toelaat, verleng dan je reis om hier te kunnen blijven overnachten en om een uitstapje te maken naar Antelope Canyon – de droom van iedere fotograaf!
✪ 285 mijl ★ Wij stellen voor een speedboot te huren om bij het beroemde Rainbow Bridge National Monument te geraken. Een goed alternatief is het boeken van een boottocht met een reisleider.-
Nachten
1
Flagstaff KOA
KOA Flagstaff
5803 North US Highway 89
Flagstaff Arizona, 86004
Verenigde Staten
GPS-locatie:
35.226968, -111.571521
Telefoonnummer:
+1-928-526-9926
Website:
koa.com/campgrounds/flagstaff
E-mailadres:
jsatkoaflag@aol.com -
-
Flagstaff/ - Williams/Grand Canyon
Na uw overnachting op een hoogte van ruim 2100 meter zul je waarschijnlijk de nabij gelegen Skyride niet willen missen. Die brengt je ruim 3500 meter hoog voor een schitterend uitzicht over de Grand Canyon, Coconino (Cocoa-nee-no) National Forest en Flagstaff. Er zijn wandelpaden vanaf de camping of je kunt richting het zuiden de Walnut Canyon, met zijn in de muren uitgehouwen rotswoningen, bezoeken.
Ga richting het westen, slechts 45 mijl, naar Williams KOA, de poort naar de Grand Canyon waar we voor je 2 nachten hebben ingepland! Je hebt drie mogelijkheden om bij de Grand Canyon te komen. Je kunt zelf de rit met de camper maken zodat u alle gemakken bij de hand heeft; Je kunt je aansluiten bij door de camping georganiseerde tour per busje of je kunt reizen per trein. De medewerkers van de camping zullen je helpen met de reserveringen en het bestellen van een taxi naar het station. Op de camping is er fietsverhuur, minigolf, live Western muziek en je kunt er ook paardrijden.
✪ 45 mijl ★ Indien mogelijk moet je zeker een helikoptertocht door de Grand Canyon boeken (zou je zeker niet mogen missen!) of een jeep- of raftingtour!-
Nachten
2
Grand Canyon / Williams KOA
Open All Year
Reserve: 800-562-5771
Info: 928-635-2307
5333 State Highway 64
Williams, AZ 86046https://koa.com/campgrounds/grand-canyon/
-
-
Williams/Grand Canyon - Kingman
Vandaag begint de terugreis, maar er is geen haast om Williams te verlaten. Je kunt in de ochtend nog rustig genieten van de aanwezige activiteiten. Vandaag bedraagt de af te leggen afstand 125 mijl, waarvan 82 via State Road 66. Beter bekend als de wereldberoemde ‘Route 66’, waarvan we hopen dat je zult genieten! Ga richting Kingman KOA en kom tot rust in het enorme zwembad. Hoog in de woestijn omgeven door de Hualapai (Hu-al-a-pie) Mountains. Niet ver weg kun je nog steeds de sporen zien van pioniers op de Fort Beale Wagon Trail.
✪ 125 mijl ★ Maak zeker een stop bij het Route 66 museum in Kingman.-
Nachten
1
Kingman KOA
KOA Kingman
3820 North Roosevelt Street
Kingman Arizona, 86409
Verenigde Staten
GPS-locatie:
35.233673013, -114.017273869
Telefoonnummer:
+1-800-562-3991 / +1-928-757-4397
Website:
koa.com/campgrounds/kingman
E-mailadres:
kingmankoa@gmail.com
Route:
Vanaf Las Vegas & Californie I-40 exit 51 Vanaf Flagstaff I-40 exit 53 - Highway 66 Na beide exits staat KOA aangegeven, -
-
Kingman - Yermo
De voorlaatste dag is een lange dag maar wel eentje met drie stops. Richting het westen is de eerste stop bij een andere belangrijke bezienswaardigheid van de Colorado-rivier – de wereldberoemde Hoover Dam op de grens van Arizona en Nevada. Blijf een tijdje genieten van deze enorme stuwdam voordat je verdergaat naar Boulder City. Vervolgens rijdt je richting het zuiden waar u de Providence Mountains kunt aanschouwen alvorens je aankomt bij Mojave National Preserve.
✪ 340 mijl ★ Mojave National Preserve is de voorlaatste stop van vandaag, een eenzame woestijn in Zuid-Californië, zingende zandduinen, vulkanische slakkenkegels, Joshua tree bossen en velden met wilde bloemen zijn allemaal te vinden in dit bijna 650.000 hectare groot gebied. Een bezoek aan zijn canyons, bergen en mesas (bergen met een platte top) zal lang verlaten mijnen, boerderijen en met rotsen omgeven militaire forten onthullen.-
Nachten
1
Barstow / Calico KOA
KOA Barstow / Calico
35250 Outer Highway 15 North
Yermo Californie, 92398
Verenigde Staten
GPS-locatie:
34.9121, -116.808861
Telefoonnummer:
+1-800-562-0059 / 760-904-3069
Website:
koa.com/campgrounds/barstow
E-mailadres:
parkinfo@san.rr.com
Route:
Op Interstate 15 7 mijl ten noorden van Barstow exit Ghost Town Road (191) Linksaf bij benzinestation.
Op Interstate 40 Dagget Exit 3 mijl noordwaarts. Linksaf bij benzinestation. -
-
Yermo - Cruise America lokatie
Vandaag 150 mijl naar Carson, het afleverpunt van Cruise America – die rit zal zeker 3,5 uur duren dus je zult vroeg moeten vertrekken. Tenzij je natuurlijk gekozen hebt voor een ‘Early Bird Departure Special’ zodat u tot 15.00 uur de beschikking heeft over uw camper.
-
Nachten
2
-
Maaltijden
Logies
Holiday Inn Los Angeles Airport
Dit hotel ligt op een gunstige plek op 1,6 km van de internationale luchthaven van Los Angeles en beschikt over een buitenzwembad en een eigen bar en restaurant. Er is een gratis 24-uurspendeldienst van en naar de luchthaven.
In alle kamers van het Holiday Inn Los Angeles - LAX Airport is gratis WiFi beschikbaar. De moderne kamers hebben een flatscreen-tv, een bureau en een haardroger.
Bij het Holiday Inn Los Angeles - LAX Airport vindt u de Landings Grill, waar u kunt genieten van gerechten uit de Californische keuken. Het is geopend voor ontbijt, lunch en diner. De Landings Lounge biedt een luxe ongedwongen sfeer met speciale drankjes en voorgerechten en een happy hour op maandag tot en met vrijdag.
Een 24-uursreceptie verwelkomt de gasten van het Holiday Inn Los Angeles - LAX Airport. Voor een training kunt u terecht in het moderne fitnesscentrum. Verder is er een business center met een fax- en kopieerservice.
De wereldberoemde Venice Beach Boardwalk ligt op 15 minuten rijden van dit hotel. Winkels, restaurants en bezienswaardigheden zijn te vinden op de Santa Monica 3rd Street Promenade en de Santa Monica Pier, op 22,5 km afstand. -
-
Vertrek uit Los Angeles en aankomst in Amsterdam !
Vandaag is de vlucht terug naar Amsterdam en zit de schitterende camperreis er weer op!
Prijzen
De camper rondreis Highlights of the West kunnen we al aanbieden va 1346 euro pp! Vertrek 13 september 2021 |
Een ander type camper of andere vertrekdatum? Vul rechts het aanvraagformulier in en je krijgt een gratis offerte op maat! |
Inclusief & Exclusief
Bovenstaande prijzen zijn per persoon en op basis van een 4 persoons bezetting. Alle prijzen zijn onder voorbehoud van beschikbaarheid. Cruise America werkt met Flex tarieven dwz elke week kan de prijs veranderen vanwege vraag en aanbod. De vluchten van American Airlines zijn te reserveren t/m 31 januari.
Inclusief in de Camper Rondreis Highlights of the West:
✓ Retourvlucht naar je bestemming vanaf Schiphol met American Airlines naar
Los Angeles (via Dallas of Philadelphia)
✓ 1e 2 nachten verblijf in het Holiday Inn Los Angeles Airport op basis van Logies
✓ 16 dagen (15 nachten) camperhuur van Cruise America type C-25 incl 3200 km,
4x persoonlijke inventaris en 1x Camperinventaris en salestax
✓ De laatste 2 nachten verblijf in het Holiday Inn Los Angeles Airport op basis
van Logies
Exclusief:
- Transfers naar de verhuur locatie van Cruise America
- Extra mijlen $ 0,35 per mijl (ter plaatse te betalen)
- Campinggrounds (voor aanbevelingen zie dag tot dag programma)
- Maaltijden
- Entree van musea etc.
- Reis- en annuleringsverzekering, camperverzekering